BACK TO SCHOOL

23.08.2018 Lekcja stylu

Dom Mody Klif ogłasza powrót do szkoły! I robimy to z uśmiechem na twarzy, bo przecież spotkanie 
z kolegami z klasy i wspólnie spędzone przerwy na szkolnym korytarzu to sama przyjemność. Powrót do szkolnej ławki może dać jeszcze więcej radości, jeśli wyprawka ucznia nie będzie nudna. Na co się zdecydować? Sprawdź nasze propozycje.

Dla dziewczynki zadbaj o wygodny i kolorowy strój. Tunika w pudrowym różu i niebieskie legginsy marki COS albo energetyczny oranż plecaka S’portofino ożywią każdy szkolny poranek, a bordowe trampki od Jacadi Paris sprawdzą się na boisku. Przy kompletowaniu zestawu dla swojego malucha zajrzyj do salonu DUKA, gdzie znajdziesz m.in. wygodne lunchbox’y. Z nich każda kanapka smakuje lepiej! Twój uczeń zbiera same piątki? Odtwarzacz mp3 SONY będzie wymarzoną nagrodą.

Granat, biel i szarość to barwy, które każdemu chłopcu zapewnią tytuł najmodniej ubranego na szkolnym korytarzu. Luźny, bawełniany t-shirt Diesel i wygodne trampki slip-on Jacadi Paris wybierzcie na co dzień. Szeroką ofertę ubrań na przykład marki Diesel dla dzieciaków znajdziesz także w salonie Dress Uncode. Pamiętaj, że podobnie jak u dorosłych dodatki mają znaczenie. Do szarego plecaka H&M zapakujcie bidon DUKA, który przyda się nie tylko podczas zajęć w-f i granatowe metalicznie połyskujące słuchawki SONY dla młodych melomanów.