BIŻUTERIA – PREZENT IDEALNY!

16.12.2014 Lekcja stylu

Apart Exclusive (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Która z Was nie kocha eleganckiej biżuterii? Boże Narodzenie to dobry moment, żeby napisać list do Mikołaja
i poprosić go o drogocenny drobiazg ???? A wybór jest ogromny!

Nadal modna jest minimalistyczna biżuteria, która w subtelny sposób dopełni Waszą wigilijną stylizację. Minimalizm sprawdzi się również w stylizacjach na co dzień. Znajdziecie ją np. u W. Kruk., który w swojej ofercie posiada między innymi eleganckie srebrne naszyjniki wysadzane cyrkoniami. Do kompletu dobierzcie kolczyki i pierścionki utrzymane w tej samej stylistyce.

W.Kruk  (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jako prezent pod choinkę sprawdzi się również kolekcja Eclipse zaprojektowana przez Kasię Bukowską dla marki Yes. Ta księżycowa biżuteria to seria złotych naszyjników, bransoletek i kolczyków (niektóre zdobione są brylantami!) inspirowana magicznymi fazami księżyca. Biżuteria według Bukowskiej jest romantyczna, subtelna i ma przywodzić na myśl miłość w blasku księżyca. Linia jest naprawdę przepiękna – subtelna
i niepowtarzalna.

Yes (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Inną marką, która w okresie świątecznym cieszy się niesłychaną popularnością, jest Pandora. W świątecznej ofercie znajdziecie przygotowane już wcześniej propozycje biżuterii i atrakcyjne zestawy, a także możecie stworzyć własną kompozycję. Wśród charmsów, które dobierane są do bransoletki, pojawiły się świąteczne motywy: gwiazdki, bałwanki, a nawet Mikołaj! Linie: „Klasyczne święta”, „Galaktyka” czy „Gwieździste niebo” pokochają wszystkie wielbicielki tych modnych akcesoriów. Ta biżuteria jest na czasie!

Pandora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jeśli jesteście zwolenniczkami klasyki, koniecznie przyjrzyjcie się marce Apart. Świąteczna kampania
z udziałem polskiej top modelki Anji Rubik i jej męża Sashy Knezevica nie tylko wprowadzi Was w świąteczny nastrój – może Was również zainspirować!

Apart Exclusive (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Dodajcie blasku świątecznym stylizacjom w dzięki biżuterii z Domu Mody Klif w Warszawie i Centrum Handlowego Klif w Gdyni!