BO NAJLEPSZYM SIĘ NIE ODMAWIA! WYWIAD Z BOHATERKAMI SESJI GDYŃSKIEGO KLIFU

06.11.2014 Lekcja stylu

Sesja urodzinowa Centrum Handlowego Klif w Gdyni

Jesień już na dobre zadomowiła się nie tylko na zewnątrz, ale również w modzie! Dziennikarze modowi, blogerki i fashioniści jednogłośnie uznali tę porę roku za najbardziej stylową głównie ze względu na kolorystykę i warstwowość stylizacji. Wiele atrakcyjnych inspiracji znajdziecie w aktualnym wydaniu magazynu Klif.

Możecie zobaczyć tam również sesję zdjęciową z udziałem właścicieli polskich marek, dla których gdyński Klif jest szczególnie bliski. Zapytaliśmy naszych bohaterów, co oni lubią najbardziej w modzie o tej porze roku.

Dyrektor Kreatywna marki Aryton, Patrycja Cierocka odpowiedziała bez cienia zawahania. – Oczywiście płaszcze! Nic mnie tak nie cieszy jak pierwsze chłody.
Marka Aryton od ponad 20 lat znana jest z pięknych okryć wierzchnich. W tym sezonie styliści, a przede wszystkim klientki zachwalają piękne kolory oferowanych przez markę płaszczy.

Patrycja Cierocka i Kamila Szczawińska

Jesienna kolorystyka jest ważna również dla modelki Kamili Szczawińskiej. Gwiazda naszej sesji przyznaje, że uwielbia odcienie szarości. – To mój ulubiony kolor, a w związku z tym, że jest modny, można znaleźć mnóstwo pięknych rzeczy – podsumowuje.

Lidia Kalita uwielbia jesienne kontrasty. – To pośrednia pora roku między latem a zimą, kiedy nosimy zwiewne sukienki do grubych swetrów, gołe nogi do kozaków. Poza tym kontrast jest moim ulubionym narzędziem pracy – zdradza.

A jak jesień wygląda z męskiego punktu widzenia? O opinię zapytaliśmy Przemysława Orzechowskiego, współwłaściciela marki Valentini. – To, co najbardziej lubię w modzie o tej porze roku to absolutna klasyka
i jakość drobiazgów, maksymalne skupienie na szczegółach. Z klasyką jest jak z wspaniałą melodią – zawsze doskonale pasuje bez względu na pędzący świat!

Rafał Orzechowski, Sandra Brec i i Kamila Szczawińska

Pędzi nie tylko świat, ale również czas! Tej jesieni gdyński Klif świętuje swój osiemnasty jubileusz. Postanowiliśmy zapytać bohaterów urodzinowej sesji o prezent, który podarowaliby klientkom CH Klif z okazji urodzin. Magda Dąbrowska z YES podarowałaby diament. – Ma on w sobie symboliczną moc. Jest wyjątkowy pod każdym względem i stworzony z myślą o kobiecie – twierdzi.

Lidia Kalita stawia na „bomber jacket”. To must-have tego sezonu i jednocześnie hit kolekcji jesień-zima 2014/2015. To nowoczesny element garderoby, który oprócz wersji casualowej może zastąpić sukienkę, zestawiony ze spódnicą 3/4 z tej samej tkaniny. Tej jesieni bombery nosimy praktycznie do wszystkiego.

Lidia Kalita i Kamila Szczawińska

Patrycja Cierocka wskazuje na jedwabną apaszkę i portfel z białego krokodyla, a Przemysław Orzechowski na wspaniałe torebki w granatowym kolorze, z których słynie Valentini. Kamila Szczawińska była zachwycona naszyjnikiem YES który pojawił się w sesji – twierdzi, że bez wahania podarowałaby właśnie ten produkt.

Zastanawialiście się, dlaczego osoby z branży mody, które zwykle nie pojawiają się przed obiektywem aparatu, zgodziły się na udział w naszej sesji? O to też zapytaliśmy! Dla projektantki YES był to przede wszystkim wyjątkowy, bardzo wartościowy pomysł. – Pokazanie twarzy projektantów, opowiedzenie przez nich historii
o swojej pracy, o rzeczach, które projektują bardzo podnosi wartość nie tylko tego, co zrobili, ale także marki,
dla której pracują – mówi.

Magda Dąbrowska i Kamila Szczawińska

Właściciele Valentini chcieli w ten sposób podziękować klientkom za wspólne 18 lat! – To duży sukces. Mamy wielu stałych klientów i mnóstwo nowych, o których względy zabiegamy każdego dnia. Orzechowski podkreśla również, że Klif jest wiodącym, modowym centrum w regionie. – Warto tu być! – stwierdza z uśmiechem.

Dyrektor Kreatywna marki Artyton na pytanie odpowiada jednym zdaniem. – Bo najlepszym się nie odmawia!

Dla Lidii Kality Klif to miejsce szczególne. – Klif jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce
i pierwszym na Pomorzu. To niezwykłe i idealne miejsce na kameralne zakupy. W dobie wielkich galerii handlowych, Klif wydaje się oazą, gdzie można na spokojnie oddać się shoppingowi. Klif od 18 lat wyznacza trendy, zmienia się i rozwija, dostosowuje do potrzeb klientów, a także inspiruje. I właśnie mnie zainspirował
do otwarcia butiku, wzięcia udziału w kampanii „Klif inspiruje polskich projektantów” i w specjalnym
i pierwszym na Pomorzu pokazie oraz do zaprojektowania torby na 18. urodziny Centrum Handlowego – opowiada.

Kamila Szczawińska również ceni sobie współpracę z Klifem. – Bardzo dobrze wspominam poprzednie sesje, a ponadto uwielbiam pracować z naszymi projektantami, szczególnie z Lidią Kalitą ;-).

Życzymy sobie i Wam kolejnych inspirujących 18. lat w tak doborowym i twórczym towarzystwie!

Sesja urodzinowa Centrum Handlowego Klif w Gdyni

Autor: Rafał Kruhlik