Czas na stok!

25.01.2019 Lekcja stylu

Chociaż zima w tym sezonie bywa kapryśna, zimowe stoki zapraszają do szusowania. Zwłaszcza w okresie zimowej przerwy w szkołach! Oprócz niezbędnego sprzętu technicznego pamiętajcie o ciepłych dodatkach i praktycznych akcesoriach, dzięki którym nie zejdziecie ze stoku przez wiele godzin. Sprawdź nasze propozycje prosto z salonów Domu Mody Klif.

Na stoku musi być ciepło! Dlatego nieprzepuszczająca wiatru kurtka to podstawa sportowej stylizacji na narty i deskę. Wykonana z nowoczesnych materiałów zapewni odpowiednią temperaturę ciała, ale jednocześnie będzie lekka i nie ograniczy ruchów. Dla niej proponujemy stylową kurtkę z salonu Adventure Sports, dla niego prosty model o nowoczesnym designie, a co dla młodej sportsmenki? Widoczny z daleka róż sprawdzi się znakomicie! Dziecięcy i męski model znajdziesz w salonie S’portofino.

 

Po wielu godzinach sportowych aktywności zejdź ze stoku w dobrym stylu! Miękki, ciepły i puszysty sweter to najlepsze rozwiązanie. My stawiamy na klasyczne odcienie bieli i szarości. Tak dla niego jak i dla niej. Swetry w tym odcieniu ozdobione wyraźnym splotem znajdziecie w salonach COS i Seventy. Szeroki wybór swetrów i bluz dla najmłodszych oferuje marka J&Joy.

Dodatki mają znaczenie nie tylko w codziennych stylizacjach! Gogle, wytrzymałe rękawice i kask to atrybuty każdego narciarza, który dba nie tylko o swój komfort, ale i bezpieczeństwo. Pamiętając zwłaszcza o dzieciach. Twój nastolatek nie chce założyć kasku? Zaproponuj mu nowoczesny, młodzieżowy model w odcieniu czerwieni, np. taki z salonu Adventure Sports.  Całą gamę niezbędnych dodatków znajdziecie także w multibrandzie S’portofino.