CZERWONE KREACJE NA WALENTYNKOWĄ RANDKĘ

13.02.2015 Lekcja stylu

 

La Mania (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Czerwień chyba każdemu kojarzy się z miłością! To kolor niezwykle kobiecy, który zwraca na siebie uwagę. Wybierając się na walentynkową randkę wybierzcie taką kreację, w której zachwycicie Waszego partnera.

Czerwień to także silny trend kolorystyczny ostatnich miesięcy. Nie będziecie więc miały problemu,by w sklepach odnaleźć fason, który pasuje do Was idealnie.

Naszą uwagę zwróciły w szczególności projekty dostępne w salonie polskiej projektantki Lidii Kality. Dobrym wyborem będzie luźna sukienka z kieszeniami i troczkami oraz elastycznym wykończeniem w talii. Jest bardzo wygodna, a przy tym będziecie w niej wyglądać niezwykle kobieco. Jeśli jednak wolicie bardziej dopasowane kreacje, wybierzcie się do butiku Pinko. Znajdziecie tam seksowną, opinającą ciało koronkową suknię
o długości ¾. Sprawdzi się doskonale na walentynkowej kolacji w eleganckiej restauracji.

Sukienki na Walentynki

Lidia Kalita (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pinko (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Reserved (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Czerwona kreacja jest nazywana przez niektóre fashionistki nową „małą czarną”. Zakup sukienki w tym namiętnym kolorze to z pewnością dobra inwestycja. Klasyczną sukienkę możecie wykorzystać w stylizacjach na co dzień zmieniając jedynie dodatki – świetnie wygląda z rockowymi botkami, biżuterią maxi i grunge’ową ramoneską. Czerwieni szukajcie także w sklepach Fraternity, Zara, Pennyblack i H&M.

Dodatki

Pinko (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pennyblack (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), W.Kruk (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Apia (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)