DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ!

16.11.2016 Sekrety urody

Są wyraziste i nawiązują do makijażu modnego w latach 90.

Trend wypromowany na portalach społecznościowych przez modelkę Kylie Jenner nieśmiało zaznaczył swoją obecność rok temu, ale to na ten sezon przypada szczyt jego popularności. Ciemne usta w odcieniach brązu w latach 90. pokochały między innymi Jennifer Aniston oraz Kate Moss, a dziś tendencja jest obecna na ulicach najmodniejszych światowych metropolii.

Wybierając ten kolor pomadki, zadbajmy o to, by cera była rozświetlona,
a niedoskonałości ukryte. Mocny kolor może dodatkowo wyeksponować drobne zaczerwienienia na twarzy. Najlepiej zrezygnować także z mocnego makijażu oka. Brąz jest doskonałym towarzyszem naturalności!

Bobbi Brown – Douglas,

Wśród brązowych produktów do malowania ust znajdziemy szeroki wachlarz matowych szminek w delikatnych odcieniach kawy z mlekiem (Bobbi Brown/Douglas, Guerlain/Sephora) oraz gorzkiej czekolady (Bobbi Brown/Douglas). Lubisz połysk? Postaw na błyszczyki w modnej palecie barw (Wibo/Rossmann, Max Factor/Rossmann) lub pomadkę z metalicznym pigmentem (Tom Ford/Douglas, Max Factor/Super-Pharm).

Wibo, Miss Sporty, Revlon – Rossmann,

Chcesz, by usta wyglądały na większe? Wargi obrysuj konturówką w neutralnym kolorze lub kredką w odcieniu pomadki (Miss Sporty/Rossmann) (Revlon/Rossmann). Będziesz zaskoczona efektem!