EKLEKTYCZNY MIKS CZYLI 3 STYLIZACJE NA LATO

16.07.2015 Lekcja stylu

Betty Barclay (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Niezależnie od tego, czy spędzacie wakacje w modnym kurorcie na Francuskiej Riwierze, w europejskiej metropolii, czy odcięte od zgiełku w norweskiej głuszy, mamy dla Was propozycje stylizacji idealnych na każdą okazję!
Królowa Riwiery
Ulubiona wakacyjna destynacja Brigitte Bardot zobowiązuje ???? Spędzając urlop na Lazurowym Wybrzeżu, nie musicie obawiać się, że będziecie zbyt dobrze ubrane. Postawcie na zwiewne sukienki maksi w wyrazistych kolorach (Manila Grace, H&M), złotą biżuterię (Tous) i dodatki we wzory rodem z tropików (Liu Jo). Będą świetnie prezentować się z opalenizną uzyskaną w gorących promieniach słońca.

Królowa Riviery

Manila Grace (Dom Mody Klif w Warszawie), Tous (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif
w Gdyni), H&M (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Liu Jo (Dom Mody Klif
w Warszawie)

Jak Paryżanka
Będąc w stolicy Francji na chwilę zamieńcie się w ich rodowite mieszkanki! Pokochajcie klasykę czyli eleganckie fasony i szlachetne kolory – biel, czerń i beże (Max Mara). Biorąc przykład z Francuzek zrezygnujcie z mocnego makijażu (wyjątek stanowi czerwona szminka), misternych fryzur i wyrazistej biżuterii. Niech żyje prostota!

Jak paryżanka

Bohoboco (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Max Mara (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Coccinelle (Dom Mody Klif w Warszawie), Molton (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Skandynawska natura
Norwegia i Dania to dziś jedne z modniejszych kierunków podróży. Nic dziwnego – to idealne miejsca,
by zwolnić tempo życia i odpocząć na łonie dziewiczej natury. Idealny strój? Utrzymany w duchu skandynawskiego minimalizmu, ale przede wszystkim niewymuszony i swobodny, z nawiązaniami do świata przyrody (Pinko, S’Portofino). Mogą przydać się ciepłe skarpetki (Reserved) i kaszmirowy sweterek (COS)!

Skandynawska natura

COS (Dom Mody Klif w Warszawie), Patrizia Pepe (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif
w Gdyni), Reserved (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pollini (Dom Mody Klif w Warszawie)

Który look najbardziej do Was pasuje?