IDEALNY PREZENT NA MIKOŁAJKI

02.12.2015 Lekcja stylu

New Look (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jaki powinien być idealny prezent? Dla niej – piękny, dla niego – funkcjonalny, dla dziecka – zabawny, dla każdego – niebanalny, przemyślany, dobrej jakości. Musi też być dobrze dopasowany do charakteru i przede wszystkim cieszyć oczy. Oto, co polecamy na mikołajki!

Jak wybierać?

Idealny prezent nie musi być drogi. Liczą się Wasze intencje – to one są najważniejsze. Obdarowany bowiem na pierwszy rzut oka dostrzeże, czy w wybór podarunku włożyliśmy serce.

Poszukując prezentu doskonałego idźcie tropem zainteresowań. Najłatwiej kupić prezent kolekcjonerowi, choć to rzadko spotykany okaz ???? Zawsze jednak, zamiast banalnego bestsellera z księgarni, warto wybrać książkę lub album na niszowy temat. Niemal każda kobieta żywo zainteresuje się albumem o modzie lub projektowaniu wnętrz. My polecamy „Wielką Księgę Ubiorów i stylów” (Empik) albo „Bądź chic!” (Matras).

Empik (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Matras Księgarnie (Dom Mody Klif w Warszawie)

Macie znajomego dandysa? Podarujcie mu album srebrne spinki do mankietów (Apart) lub kolorową poszetkę (Emanuel Berg).

Emanuel Berg (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Apart (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Nastolatka z kolei ucieszą profesjonalne gogle narciarskie (4F) albo designerki radiobudzik (Euro RTV AGD). Wielofunkcyjny smartwatch czy pendrive w kształcie Mercedesa (Empik) to równie dobry pomysł.

RTV EURO AGD (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Empik (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), 4F (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Dla dorastającej, modnej kobiety strzałem w dziesiątkę będzie mała torebka w kształcie gwiazdki (New Look).

New Look (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

To się spodoba!

Jeśli nie znacie dobrze osoby, której chcecie sprawić przyjemność prezentem lub naprawdę nie wiecie, co podarować najbliższym, zainwestujcie w tzw. pewniaki. Taki przedmiot musi spełniać pewne kryteria: powinien być wysokiej jakości, funkcjonalny i bardzo estetyczny. Z pewnością sprawdzą się dobre perfumy (Sephora oraz Douglas), jedwabna bielizna (Chantelle), portfel z prawdziwej skóry (Gino Rossi), czy pióro dobrej marki (Notabene).

Chantelle (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Gino Rossi (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni) oraz Douglas (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Każda kobieta ucieszy się też z biżuterii (Scallini, W.Kruk)

Apart ( Centrum Handlowe Klif w Gdyni), W.Kruk (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Scallini (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), New Look (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jeśli jednak nie masz pomysłu na podarunek, z pewnością trafionym prezentem będzie… karta podarunkowa. Możesz ją kupić zarówno w warszawskim, jak i w gdyńskim Klifie i zasilić kwotą od 50 do 4000 zł (zaś kupując kartę przez Internet – sumą od 50 do 1000 zł). Jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu i z pewnością przyda się obdarowanej osobie. Koniec z nietrafionymi prezentami! Udanych mikołajek!

Karty podarunkowe (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)