JEANSOWY ZAWRÓT GŁOWY

14.06.2013 Lekcja stylu

Jeansy, uniform amerykańskich poszukiwaczy złota, to dzieło Levi’ego Straussa i Jacoba Davisa.  Obłaskawione przez kulturę masową, stały się najbardziej demokratycznym elementem garderoby  na świecie. Obecnie są ulubionym elementem kolekcji największych projektantów mody i noszą je wszyscy, niezależnie od wieku, płci czy pozycji społecznej. Zmieniające się trendy wprowadzają  jedynie kolejne ich transformacje, które tak chętnie wcielamy w część naszej garderoby.

United Colors of Benetton (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

Jeans, a będąc dokładniejszym, denim, dzięki gwiazdom filmowym awansował do rangi ubioru weekendowego i stał się symbolem amerykańskiego stylu życiu. W bieżącym sezonie łączymy go z kolorami, a od przewrotności fasonów i rodzajów zakręci nam się w głowie. Najbardziej wymagający jest w dalszym ciągu w wersji „total look”.

Guess (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

Nietuzinkowe i zwracające na siebie uwagę stylizacje to dewiza włoskich marek. Guess nie stanowi tu wyjątku, oferując jeansy najwyższej jakości. W wiosennej kolekcji znajdziemy wiele denimowych form, tj. kombinezon, spódnice, spodnie, kurtki i nie tylko. Denimowy „total look” dopełnią dżinsy w różnych kolorach lub te klasyczne, niebieskie, występujące w wielu odcieniach.

Marlboro Classics (Dom Mody Klif Warszawa)

Szukając połączenia włoskiego kunsztu i amerykańskiego “lifestyle’u” warto udać się do Marlboro Classics w Domu Mody Klif, gdzie znajdziemy stroje wykonane z użyciem naturalnych materiałów, a szyte według najnowszych technologii.  W efekcie możemy nabyć ubrania zgodne z duchem marki – tradycyjne, a nowatorskie równocześnie, uniwersalne i praktyczne. Jeansy marki Marlboro Classics można dopasować do każdej sylwetki.

Iblues (Dom Mody Klif Warszawa)

Jeansy i ubrania z denimu nie są może szczególnie wyszukane, ale w tej prostej formie trudno osiągnąć perfekcję. IbluesMarella i Pennyblack zdecydowanie są bliskie ideału, a ich stroje to synonim  kobiecości i elegancji.

Marella (Dom Mody Klif Warszawa)

W zależności od naszych potrzeb, znajdziemy casualowe dżinsy, jak i eleganckie, denimowe topy, które zgrabnie dopasujemy do wieczorowej spódnicy.

Pennyblack (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

W bieżącym sezonie marki proponują niebieski denim w różnych odcieniach, wykończony pięknymi przeszyciami i uzupełniany dodatkami. Zauważymy też wykończenia ćwiekami, nitami czy kamieniami szlachetnymi. Najwyższej jakości dżinsy na pewno będą się świetnie prezentowały przez kilka sezonów. Modele ubrań są ponadczasowe, a kroje dostosowane do wymagających sylwetek.

United Colors of Benetton (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

United Colors of Benetton zaprasza nas do zabawy modą, rozkoszowania się wygodą i bezpretensjonalnością denimu. Marka łączy najmodniejsze trendy i wprowadza w świat pełnej gamy kolorów dżinsów. W denimowej kolekcji znajdziemy tradycyjne modele spodni jak i modne kurteczki, marynarki i minimalistyczne fasony. Kolekcja jest uzupełniona o casualową kolekcję akcesoriów, które dodają każdej kobiecie energii.

Sami widzicie, że o „jeansowy zawrót głowy” nie trudno. Jeśli poszukujecie idealnego, jeansowego looku to nie obawiajcie się, w ofercie Domu Mody Klif i Klifu Gdynia czeka na Was duży wybór. Najważniejsze to umiejętne i wysmakowane łączenie trendów z klasyką, aby nie przesadzić i idealnie podkreślić swój styl.

Autor tekstu: Bartłomiej Indyka – Wyłączny stylista największych, polskich gwiazd i celebrytek. Ubiera m.in Annę Dereszowską, Aleksandrę Kisio, Annę Muchę, Adę Fijał czy Joannę Horodyńską. Współpracował z magazynem „Viva! Moda”, przeprowadzając wywiady z czołowymi postaciami ze świata mody – Małgosią Belą, Zuzą Bijoch i Jeremym Scottem. Prywatnie jest osobą skromną, preferującą stać raczej za kulisami, niż błyszczeć w pierwszych rzędach.