JET SET CHIC

26.03.2015 Lekcja stylu

Salamander (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jeszcze kilka lat temu termin jet set chic odnosił się wyłącznie to stylu podróżowania elit. Określał on ubiór bardzo zamożnych kobiety, które w szpilkach od Jimmiego Choo lub Manolo Blahnika ciągnęły walizkę Louis Vuitton na pokład prywatnego odrzutowca.

Dziś jet set chic króluje w pierwszej klasie komercyjnych lotów. Inspiracji można szukać przeglądając zdjęcia takich modelek i aktorek, jak Rosie Huntington-Whiteley, Kendall Jenner, Cameron Diaz czy Jessica Alba.

zestaw 1

Reserved (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pinko (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif
w Gdyni), New Look (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Aryton (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Gwiazdy stawiają na wygodę, ale nie rezygnują przy tym ze stylu. Jeansy typu boyfriend z salonu Pinko połączone z luźną koszulą Reserved, sportową marynarką Mohito i botkami Badura to komfortowa miejska stylizacja. Z jednej strony zapewni wygodę podczas lotu, z drugiej jest wystarczająco elegancka, by prosto
z lotniska pojechać na spotkanie. Obowiązkowe dodatki to duże okulary przeciwsłoneczne New Yorker oraz torba, która pomieści wszystkie niezbędne podczas podróży przedmioty (Venezia). Pomyślcie też o kapeluszu (Pennyblack) – ukryje włosy zmierzwione podczas drzemki w samolocie. Zegarek Tommy Hilfiger zastąpi biżuterię, a apaszka z salonu Aryton ochroni przed wiatrem.

zestaw 2

Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Tommy Hilfiger (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Venezia (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Badura (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

A Wy podczas podróży stawiacie na wygodę czy elegancję?