JUBILERSKA MAKSYMALISTKA CZYLI BIŻUTERIA XXL

19.11.2015 Lekcja stylu

Valentino

Tej jesieni projektanci lansują biżuterię w wersji maxi. Pożegnaj się ze zwykłym pierścionkiem z oczkiem
czy typową bransoletką średniej wielkości. Pora na rozmiar XXL.

Kolczyki, bransolety i pierścienie mają być widoczne. A nawet bardzo widoczne. Powinny być wręcz głównym punktem stylizacji. Bez obaw sięgaj po pierścienie z dużym oczkiem (w wersji zasłaniającej palec), żyrandolowe kolczyki jak z carskiej Rosji (Scallini) i ciężkie naszyjniki bogato zdobione kryształami (Swarovski).

Swarovski (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Scallini (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Yes Prestige (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Z plastiku i stali
Nowoczesna biżuteria jest demokratyczna: równie modny jest ciężki naszyjnik z barwnego plastiku, szlachetnej stali lub usiany lśniącymi ozdobami. W modzie są kolie i bransolety z kamieni szlachetnych i półszlachetnych (Selfie Jewellery) lub z wzorowanych na nich materiałów. Złoto, srebro (np. W. Kruk), pozłacany mosiądz i stal chirurgiczna (Tous) oraz skóra (Patrizia Pepe). Jeśli plastik – to nie do zdarcia, doskonałej jakości (Mohito).

Tous (Dom Mody Klif w Warszawie), Selfie Jewellery (Dom Mody Klif w Warszawie), Patrizia Pepe (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Tę przepyszną biżuterię noś do skromnych, prostych krojów i tkanin. Oczywiście, nie rezygnuj z wersji “bogatej”: kunsztowne jubilerskie cacka w dużym rozmiarze doskonale wyglądają również w połączeniu ze zdobionymi tkaninami, pokrytymi barwnym haftem, złotą nicią, lub innymi, pełnymi przepychu dekoracjami.

Yes Prestige (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Scallini (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Tous (Dom Mody Klif w Warszawie)

Jaki rodzaj biżuterii jest dla Was obowiązkowym must-have tego sezonu: kolczyki, pierścionki czy jednak naszyjniki?