K JAK KAMIZELKA

10.03.2016 Alfabet Mody

Wśród wiosennych przebojów znajdziemy wiele odświeżonych krojów. Jednym z nich jest kamizelka. Na wybiegach pojawiła się przede wszystkim w formie XXL – czyli takiej, która przypomina płaszcz lub marynarkę bez rękawów.

Pinko (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni).

Minimalistyczny krój idealnie pasuje jako dopełnienie stylizacji do pracy. Sprawdzi się także w eleganckich zestawieniach na co dzień. Poszukując inspiracji w tworzeniu wymarzonego looku z kamizelką w roli głównej, warto przyjrzeć się sylwetkom z pokazów Ricka Owensa czy J. JS Lee.

Kamizelki pokochały znane polskie gwiazdy, między innymi Aneta Kręglicka, Paulina Drażba, a za granicą – Jessica Alba. Kamizelki przypominające marynarki możemy swobodnie łączyć z golfem lub T-shirtami a nawet sukienkami.

Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni).

Warto wiedzieć, że tego typu ubrania wymagają odpowiedniej figury. Jeśli jesteś wysoka, możesz pozwolić sobie nawet na długość do połowy łydki. Jeśli nie – postaw na te zasłaniające pośladki.

Marella (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), H&M (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni).

Klapy kamizelki będą szczególnie zbawienne dla kobiet o figurze gruszki. Dzięki pagonom optycznie powiększymy górę. Ten bardzo modny element garderoby najdziecie także
w salonach znajdujących się w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. Koniecznie odwiedźcie H&M, Pinko, Mohito lub Marella.

H&M (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pinko (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pinko (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni).