KOLOROWE SPOJRZENIE NA WIOSNĘ

18.03.2013 Sekrety urody

Kolor nie tylko króluje w wiosenno-letniej garderobie. W nadchodzącym sezonie intensywne barawy są również jednym z dominujących trendów w makijażu.

Oko podkreślone kolorowym eyelinerem w odcieniach kanarkowego żółtego, soczystego oranżu i zieleni to propozycja Kenzo. Projektanci marki Carol Lim i Humberto Leon opisali powyższą inspirację jako „modern techno jungle rave”. W tym makijażu głównym bohaterem jest oko. Lekko świecąca, naturalna cera z delikatnie podkreślonymi ustami, budują wiosenno-letni wizerunek marki.

Kolorowa kredki do oczu Rouge Bunny Rouge – Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia)

Świeżość kolorowego spojrzenia wprowadzili również projektanci marek Ohne Titel i Michael Kors. Futurystyczne kreski w bogatej palecie barw stanowią idealną propozycję dla kobiet, które nie boją się ekstrawagancji i ciekawych eksperymentów w makijażu.

1. konturówka – Sephora (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif) 2, 3. cień do powiek Dior Twin Set– Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia)

Donna Karan postawiła z kolei na monochromatyczny makijaż oczu w postaci kolorowego smoky-eye. Powieki i rzęsy w odcieniach fuksji i różu wymagają nieskazitelnej, gładkiej cery i z pewnością nie pasują do każdego typu urody. Nie ukrywamy, że wymagają one również odwagi.

1. cienie do powiek Dior –Douglas(Centrum Handlowe Klif Gdynia), 2, 3. Rouge Bunny Rouge – Douglas(Centrum Handlowe Klif Gdynia) 4. paleta cieni do powiek – Sephora (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif)

Nie oznacza to, że wielbicielki delikatnego makijażu nie znajdą dla siebie nic w powyższym trendzie. Górną powiekę zawsze możemy delikatnie podkreślić kolorowym eyelinerem, albo cieniem do powiek, tak jak zrobili to wizażyści z pokazu marki Versus.

Eyeliner Rouge Bunny Rouge – Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia)