KONTRASTOWE MAKIJAŻE

11.10.2013 Sekrety urody

YSL w Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia)

Na przekór jesiennej słocie zdecydujcie się na makijaż w intensywnych, energetycznych odcieniach! Dyrektorzy artystyczni marek beauty stawiają na soczyste zielenie, fluorystyczne odcienie limonki, a także intensywne błękity. Co ciekawe, łączą je z kontrastowymi kolorami: fioletami, ciemnymi różami albo modnym od ubiegłego sezonu burgundem.

Zdecydowanym hitem są inspirowane graffiti smoky eye w ciekawych odcieniach niebieskiego lub zielonego, które powinnyście nakładać na całą powiekę. Na specjalne wyjścia zainspirujcie się makijażem z ostatniej kampanii Yves Saint Laurent, łącząc na oku barwy limonki i ciemnego granatu (paleta cieni marki YSL z serii ‚CITY DRIVE ARTY’ w tych kolorach jest dostępna w Douglasie) .

Dior w Sephora (Dom Mody Klif Warszawa, Centrum Handlowe Klif Gdynia)

By nadać ostrzejszego charakteru zdecydujcie się na ciemne usta. Absolutnym fenomenem tego sezonu
są malinowe i jeżynowe pomadki (marka Sephora ma szeroki wybór modnych odcieni, warto zaopatrzyć
się również w szminkę La Rouge Givenchy nr 308 dostępną w tej sieci). Te w kolorach owoców leśnych pojawiły się między innymi na wybiegach Dolce & Gabbana (marka dostępna w sieciach Sephora i Douglas)
i Oscara De La Renty.

Clinique w Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia), Pupa w Sephora (Dom Mody Klif Warszawa, Centrum Handlowe Klif Gdynia)

Jeśli wolisz jedynie zaznaczyć obecność modnych kolorów, wybierzcie szmaragdowe kreski uzupełnione
na powiece delikatną zielenią. Nie zapomnijcie podkreślić dolnej linii rzęs. To doskonała propozycja
na co dzień! Do tak podkreślonego oka dobierzcie pomadkę w kolorze nude (Sisley nr 01 Sheer Nude, Douglas), uzupełniając je jedynie połyskującym błyszczykiem z pigmentami rozświetlającymi 3D (marki Clarins dostępnej w Douglasie). Kontrast niejedno ma imię!