MANICURE POD LUPĄ

24.01.2014 Lekcja stylu

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Nastały czasy, kiedy nadrzędnym elementem całego looku stał się manicure! To właśnie w tym sezonie makijażyści, a wraz z nimi producenci kosmetyków do dekorowania paznokci prześcigają się w pomysłach
na to, jak najbardziej spektakularnie i efektywnie wykorzystać tak niewielką powierzchnie, jaką jest płytka paznokcia. I trzeba przyznać, że ich wyobraźnia nie zna granic.

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Po francuskim manicure w nowej, „odwróconej“ odsłonie (wąski pasek pojawia się od nasady), specjalnych naklejkach, za pomocą których tworzyć było można dowolne wzory oraz po pękających lakierach nastała era paznokci o rzeźbiarskiej strukturze. Furorę robi kawiorowy manicure, który teraz można zrobić sobie w domu samemu. Wystarczy sięgnąć po specjalny zestaw lakierów dostępnych w Sephora. Jeden z nich to baza, którą nakładamy w pierwszej kolejności, drugi zawiera dekoracyjne mini kuleczki, które następnie przyklejamy.

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Ale to nie wszystko! W drogeriach znajdziemy też zestawy z naklejanymi piórkami lub cekinami, słoiczki
z brokatem do nakładania na wilgotny lakier pozwalające uzyskać efekt trójwymiarowości (pytajcie o Top Coat effet 3D), lakiery nawierzchniowe tworzące na paznokciu motyw krokodylej skóry oraz – absolutna nowość
– Top Coat Magnetique et son aimant, czyli rewolucyjny lakier, który przyjmuje dowolny wzór, kiedy tylko zbliżymy do niego specjalny magnesik.

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Popularnością cieszą się tez lakiery w intensywnych kolorach z połyskującymi drobinkami ukrytymi w emalii (szeroki wybór w Douglas i Yves Rocher). A jeśli wolicie dłonie (i stopy) oddać w ręce specjalistów, wybierzcie się do salonu kosmetycznego Mani Pedi SPA w Domu Mody Klif w Warszawie. Na paznokciach zrobią Wam prawdziwe cuda, używając m.in. modnych lakierów OPI!