MARCIANO GUESS JUŻ OTWARTY!

27.05.2014 News z Klifu

Marciano Guess (Dom Mody Klif w Warszawie)

Słynącą z seksownego, a jednocześnie nonszalanckiego i niezobowiązującego stylu markę Guess założyli George, Armand, Maurice i Paul Marciano – bracia algierskiego pochodzenia.

W 1977 roku wybrali się na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Zafascynowani amerykańskim stylem życia zostali tam na dłużej, by kilka lat później do USA właśnie przenieść rodzinny interes z południa Francji. Dla firmy poszukali nowej nazwy. Tak narodził się Guess.

Znak rozpoznawczy? Wyraźne nawiązania do stylistyki Dzikiego Zachodu oraz udane połączenie amerykańskiego luzu z europejską elegancją. To był klucz do sukcesu. Linia odzieżowa została uzupełniona
o dekoracyjne, ekskluzywne akcesoria.

Z roku na rok marka cieszyła się coraz większą popularnością. Na fali sukcesu marka Guess postanowiła poszerzyć grono swoich odbiorców. Dzięki temu powstała bardziej elegancka, luksusowa linia ubrań, bogata
w zwiewne kreacje na większe wyjścia – Marciano Guess. Jest ona skierowana do nieco starszych klientów, którzy zainteresowani są ubraniami z wyższej półki. Salon Marciano Guess znajdziecie już w warszawskim Domu Mody Klif!

Marciano Guess for women

Marciano Guess (Dom Mody Klif w Warszawie)

Najnowszą kolekcję dla pań cechują wielobarwne printy oraz miks krojów luźnych i dopasowanych. Wchodząca w skład kolekcji wzorzysta linia Chic Graphic inspirowana jest barwami motyla: odcieniami niebieskiego
i morskim, połączonymi z bielą i czernią. Kolejna – Cool Caribbean – to pochwała kolorowego życia
na Karaibach. Nadruki imitujące dziką orchideę występują obok bogatych aplikacji i tropikalnych motywów.

Marciano Guess for women

Marciano Guess (Dom Mody Klif w Warszawie)

Kolory proponowane są także dla mężczyzn, nadając nowy wymiar współczesnej elegancji. Lekkość dodają wykorzystane tkaniny: jersey, bawełna, elastyczna pika i popelina, wzbogacone o elementy z ekologicznej skóry.

Marciano Guess for men

Marciano Guess (Dom Mody Klif w Warszawie)

Jeżeli chcecie poczuć się zmysłowo i nowocześnie koniecznie odwiedźcie nowo otwarty butik Marciano Guess, który znajduje się na parterze Domu Mody Klif.