METAMORFOZA CAJMEL W MIODEK HAIR HOUSE

25.07.2013 News z Klifu

Ok 6 lat temu wybrałam się do fryzjera i efekt końcowy był dla mnie takim negatywnym szokiem, że przez następne kilka lat sama dbałam o włosy, podcinałam końcówki i nieznacznie zmieniałam fryzurę. Gdy dostałam zaproszenie od Domu Mody Klif, by wybrać się do salonu Rafała Miodka, nie wahałam się nawet chwili. Wiedziałam, że oddam moje włosy w ręce profesjonalisty i obędzie się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Nie myliłam się!

Po wstępnym wywiadzie Pan Rafał ocenił stan moich włosów i skóry głowy. Moje włosy są bardzo długie, a przez to narażone na różne uszkodzenia mechaniczne, potarcia o ramiona, spinanie w gumkę czy używanie prostownicy. Od dłuższego czasu nie były też podcinanie, dlatego włosy potrzebowały natychmiastowego skrócenia. Pan Rafał zdecydował się na wykonanie zabiegu z serii rytuałów Kérastase do włosów osłabionych działaniem czasu z użyciem ampułki Vita Ciment, dodatkowym boosterem z ceramidami i maską ujędrniającą Age Recharge. Efekt tego zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się do około dwóch tygodni od momentu wykonania.

Pierwsze umycie włosów miało na celu pozbycie się środków do stylizacji włosów, kurzu, silikonów i tym podobnych. Do drugiego mycia użyta została kąpiel ujędrniająca Age-Recharge do włosów wymagających odbudowy, energii i jędrności.

Po osuszeniu włosów ręcznikiem, Pan Rafał przystąpił do wykonania rytuału z ampułką Vitam Ciment. Warto wspomnieć, że włosy nie zostały rozczesane po umyciu, tylko przy użyciu atomizera spryskane pasmo po paśmie, a następnie masowane tak długo, aż będą gładkie.

Następnym krokiem było nałożenie maski Age-Recharge i poddane działaniom mikro pary. Dzięki temu włosy są penetrowane od naskórka aż do najgłębszej ich warstwy, co powoduje, że produkt dostarczany jest tam, gdzie włos go najbardziej potrzebuje.

Daje to silniejsze i bardziej zauważalne efekty. Po około 15 minutach odżywki zostały spłukane i Pan Rafał zabrał się za podcinanie końcówek.

Przed suszeniem i wykonaniem fryzury, na wilgotne włosy zastosowany został produkt do ochrony przed ciepłem suszarki i lokówki – termo aktywny Cement Termiczny.

Następnym krokiem było wykonanie fal lokówką. Ostatnio bardzo często prostuję włosy, więc loki były dla mnie bardzo miłą odmianą! Muszę przyznać, że jestem niesamowicie zadowolona z efektu rytuału jak i mojej nowej fryzury! Serdecznie dziękuję za tak świetnie spędzony czas i wspaniały efekt!

Końcowe efekty:

Cajmel – Karolina Ościk, autorka bloga cajmel.blogspot.com

Zdjęcia: Adrian Alama

Miodek Hair House
Telefon 22 531 46 12
Dom Mody Klif
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
www.klif.pl