POSTAW NA KOLOR NA USTACH

18.09.2013 Sekrety urody

Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia)

Jesienią wcale nie musicie rezygnować z koloru. Jeśli gustujecie w klasycznej garderobie w naturalnych, stonowanych odcieniach, może warto ożywić swoje stylizacje jesiennym makijażem. Zdecydujcie się na kolor na ustach!

Wśród wiodących trendów w makijażu, pojawiły się pomadki do ust w intensywnych odcieniach. Na pierwszym planie znalazła się oczywiście nieśmiertelna, elegancka czerwień, która od kilku sezonów nie schodzi
z piedestału. Królewskiej barwie towarzyszą również kolory takie jak pomarańcz, burgund, fuksja i śliwka.
Co najważniejsze, odważne odcienie pojawiają się zarówno w wersji matowej, jak i metalicznej.

Pomadka pomarańczowa/czerwona – Sephora (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa), YSL Rouge Pur Couture – Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia), ARTDECO Perfect Color Lipstick – Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia)

Kolejnym dominującym trendem są usta w kolorze nude, które powróciły po chwilowej nieobecności.
Aby nadać im odpowiedniego charakteru, można je podkreślić delikatnym błyszczykiem w naturalnych odcieniach albo zmatowić jasnym pudrem.

Balsam podkreślający naturalny kolor ust – Sephora (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa), Clarins Instant Light Błyszczyk do ust – Douglas (Centrum Handlowe Klif Gdynia), Błyszczyk Ultra Brillance – Sephora (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

Wersją dla odważnych są z kolei usta w dwóch kolorach. Tak charakterystyczny makijaż raczej nie przepada
za towarzystwem eyelinera, cieni do powiek czy czarnego tuszu do rzęs, dlatego decydując się na taki makijaż, warto uczynić z dwukolorowych ust jedynego, pierwszoplanowego bohatera.