SCRAPERKA NA PODBÓJ H&M Z KONCEPTEM HOME

10.12.2013 News z Klifu

H&M z konceptem HOME (Dom Mody Klif w Warszawie)

W dniu 29 listopada 2013r. wybrałam się do Warszawy do Domu Mody Klif, gdzie odbył się Wieczór dla Lojalnych Klientów. Kilka dni wcześniej otrzymałam zaproszenie, które okazało się przepustką do skorzystania
z wielu specjalnych ofert cenowych, a jednocześnie sprawiło mi ogromną radość. Nawet nie wiecie jak bardzo ucieszył mnie fakt, że mam pojawić się na przedpremierowym otwarciu jednego z najlepszych, skandynawskich sklepów z wyposażeniem do domu H&M z konceptem HOME, który od niedawna otwiera swoje sklepy w Polsce.

Wieczór rozpoczął się o godzinie 21:00. Zaczęłam go i skończyłam w sklepie H&M, gdzie mogłam nacieszyć oczy fantastycznym wystrojem, pięknymi stylizacjami i aranżacjami produktów. Biegałam między półkami
i stolikami i pstrykałam zdjęcia bez opamiętania. Byłam również niesamowicie podekscytowana możliwością przeprowadzenia wywiadu z przesympatyczną kierowniczką sklepu H&M – Katarzyną Gołek, która odpowiadała na wszystkie moje pytania bardzo precyzyjnie i wyczerpująco.

H&M z konceptem HOME (Dom Mody Klif w Warszawie)

Dowiedziałam się między innymi, że H&M z konceptem HOME podzielony jest na cztery działy. Każdy z działów reprezentuje dany pokój/pomieszczenie w domu: SALON, KUCHNIA, ŁAZIENKA i SYPIALNIA. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi tkaniny, a więc pościele, pledy, poduszki, ściereczki i obrusy.

H&M z konceptem HOME (Dom Mody Klif w Warszawie)

Kolejną rzeczą wartą uwagi jest przecudna ceramika z bardzo popularnym w tym sezonie motywem zwierzęcym i roślinnym. Szwedzka marka przygotowała dla swoich klientów kolekcję świąteczną oraz mnóstwo produktów w stylu Vintage Bohemia, charakteryzujących się barokowym przepychem. Znajdziemy tam zatem produkty dla wielbicieli złota, czerni, błyszczących materiałów i barokowych nadruków, a także dla tych, którym w głowie minimalizm i czysto skandynawski design. Należę do tej drugiej grupy osób, dlatego, moim zdaniem, na szczególną uwagę zasługują poduchy z nadrukami rogaczy oraz wspaniałe pościele, na dodatek w bardzo dobrej cenie!

H&M z konceptem HOME (Dom Mody Klif w Warszawie)

Trzeba zaznaczyć, że H&M z konceptem Home bazuje w dużej mierze na ekologicznych materiałach,
tj. bawełna, bawełna organiczna i len. Tutaj dochodzimy do sedna… H&M to nie tylko szwedzka jakość
i precyzja, to również znakomite ceny, które bardzo zachęcają do zakupów. Te dwa aspekty sprawiły, że tego wieczoru do sklepu przybiegły tłumy, a przy kasach były ogromne kolejki i śmiem twierdzić, że każdy wychodził zadowolony. Tak było też w moim przypadku…;)

H&M z konceptem HOME (Dom Mody Klif w Warszawie)

Kolejnym punktem programu było spotkanie z projektantami marki BOHOBOCO. Poprowadziła je Magda Mołek, która swoją drogą wyglądała przepięknie! Klasa i doskonałość sama w sobie. Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach opowiadali o tym, jak zaczęła się ich przygoda z branżą modową i jak odnieśli sukces. Niesamowicie utalentowani, skromni, z ogromną wrażliwością estetyczną, projektanci BOHOBOCO na rynku modowym są od 2009 roku, kiedy to powstała ich pierwsza pracownia. Ta marka to nie tylko ubrania i akcesoria damskie
w stylach charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody, to również perfumy BOHOBOCO NO 1, których twarzą została Marta Żmuda Trzebiatowska.

Scraperka (Dom Mody Klif w Warszawie)

W dalszej części wieczoru mieliśmy ogromną przyjemność posłuchać koncertu Doroty Miśkiewicz oraz pooglądać uzdolnione baletnice, które swoim pokazem zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Dom Mody Klif w Warszawie

Wizytę w Domu Mody Klif będę wspominać wspaniale. To takie miejsce zapomnienia, gdzie można oddać się radości przebywania w pięknych butikach i znakomitych sklepach. Szampan rozdawany przy wejściu, Panie chodzące z tacami pełnymi czekoladowych pralinek, uśmiechy i uprzejmość sprzedawców. Niemożliwe staje się możliwe…

Relację przygotowała Ania, autorka bloga http://scraperka.blogspot.com/