SKANDYNAWSKI STYL OD PODSZEWKI

19.09.2013 Lekcja stylu

Podszewka (Agnesa Adamczak) w Napapijri (Dom Mody Klif Warszawa)

Jesień zbliża się dużymi krokami. Jeżeli nie wiecie jeszcze co powinniście na siebie założyć, koniecznie poszukajcie modowych inspiracji w Domu Mody Klif.

Klif Warszawa to spokojne i kameralne miejsce, idealne na zakupy w markowych butikach. Kilka dni temu miałam okazję się o tym osobiście przekonać.

Wizyta w galerii wcale nie musi być męcząca. Dzięki bezpłatnej usłudze Concierge mogłam skorzystać z wielu udogodnień m.in.: uzyskać informacje odnośnie menu pakietów śniadaniowych, prosić o zamówienie taxówki, uzyskać pomoc przy transporcie zakupów do samochodu oraz zarezerwować stolik na lunch. Po miłej rozmowie z osobą pełniącą funkcję Concierge wybrałam się na pyszne śniadanie do Bonjour, następnie odwiedziłam nowo otwarty sklep marki Napapijri.

Usługa Concierge (Dom Mody Klif Warszawa), Bonjour (Dom Mody Klif Warszawa)

Sama nazwa marki to fińskie słowo określające koło podbiegunowe. Sklep oferuje bardzo dobre jakościowo rzeczy dla osób, które uwielbiają podróżować i nie tylko. Niezwykle funkcjonalne kurtki czy też kamizelki, stylowe czapki, duży wybór koszul czy też bluz, to tylko część rzeczy, które marka oferuje zarówno dla Pań,
jak i dla Panów.

Podszewka (Agnesa Adamczak) w Napapijri (Dom Mody Klif Warszawa)

Zainspiruj się etniką, tak w skrócie można opisać nową, jesienną kolekcję Napapijri. Temat przewodni kolekcji 2013 oscyluje wokół „podróży”, rozumianej zarówno jako doświadczenie multikulturalne, jak i stylizacyjnej ewolucji. Marka zaprasza swoich klientów do aktywnego odkrywania nowego, miejskiego stylu.

Napapijri (Dom Mody Klif Warszawa)

Sama osobiście wybrałam kurtkę, która pełni również rolę tzw. palto. To idealne rozwiązanie na nadchodzący zimowy sezon.

Chcecie zainspirować się stylem Napapijri? Koniecznie obejrzyjcie filmik i odwiedźcie sklep!

https://vimeo.com/71249700

Agnesa Adamczak autorka bloga: podszewka.com

Napapijri w Domu Mody Klif
Moda: odzież i bielizna (Poziom 1)
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
www.klif.pl/?post_type=news&p=4597

Punkt informacyjny Concierge
Usługi (Poziom 0)
Telefon: 22 531 45 00
www.klif.pl/?post_type=news&p=4099

Bonjour
Kawiarnie, restauracje, cukiernie (Poziom 0)
Telefon: 5314613
www.klif.pl/?post_type=shop&p=321