SPORT W WYMIARZE FASHION

13.11.2017 Lekcja stylu

Wygodne futurystyczne kroje i tkaniny rodem z filmu Sci-Fi opuszczają garderobę sportowców i przenoszą się na ulice. Co raz częściej wykorzystywane w kolekcjach casualowych zapewniają komfort na co dzień.

MARKA ADVENTURE SPORTS

Ich funkcjonalność docenisz zwłaszcza podczas intensywnego poszukiwania odpowiednich prezentów na nadchodzące święta. Zgodnie z maksymą shopping is my cardio podczas spacerów między sklepowymi alejami świetnie sprawdzą się oddychające lekkie outfity które znajdziesz w kolekcjach sportowych.

Sięgając po ubrania o sportowym charakterze postaw na modny look, wybieraj te o oryginalnym wzornictwie lub mocnych kolorach. Zwłaszcza w przypadku kurtek puchowych, które w tym sezonie są jednym z najmocniejszych punktów zimowych stylizacji.

MARKA 4F

Swetry i bluzy to obowiązkowe pozycje zimowej garderoby. W sportowym wydaniu nabierają miejskiego charakteru dzięki grafikom, aplikacjom i niezawodnej oryginalnej palecie kolorystycznej. W przypadku męskich kolekcji główną rolę odgrywa nowoczesna linia.

MARKA 4F

Lżejsze w strukturze bluzki idealnie nadają się pod grubsze swetry albo kurtki. Nie ograniczają ruchów jednocześnie chroniąc przed chłodem.

MARKA MARTES