SZYK NA STOK

08.01.2016 Lekcja stylu

4F (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Wyjeżdżając na narty możecie dbać o wygląd tak samo, jak w mieście. Podczas zimowego wypadu pobawcie się modą: na mroźnym stoku hitem są gorące, letnie barwy, a po nartach – kolory zimy, czyli srebro i śnieżna biel.

Adventure Sports (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), 4F (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), S’Portofino (Dom Mody Klif w Warszawie)

Narciarski styl do niedawna kojarzył się jedynie z wygodą. Ubrania, które nosiliśmy podczas szusowania po trasie oraz te, które zakładaliśmy “po nartach”, miały być funkcjonalne, ciepłe i chronić nas przed zimnem i wilgocią. Dziś koncepcja mody dla narciarzy nieco się zmieniła. W górach możemy wyglądać równie szykownie, jak w mieście.

S’Portofino (Dom Mody Klif w Warszawie)

Najmodniejszy wariant zimowej stylizacji to biel. Twierdzenie, że jej śnieżny odcień jest nieodpowiedni na zimę (bo się brudzi) już dawno przeszedł do historii. Dziś białe elementy odzieży zimowej znajdziemy w kolekcjach wszystkich najbardziej popularnych marek. Jasne kurtki puchowe i narciarskie (4F, Marciano Guess, S’Portofino), legginsy, rękawice (COS) czy czapki to dziś baza urlopowej garderoby na tę porę roku.

Marciano Guess (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), United Colors of Benetton (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), COS (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), 4F (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Monochromatycznie możemy ubrać się zarówno na stok (przyda Wam się wówczas biały sprzęt – np. z Adventure Sports lub 4F), jak i wtedy, gdy zwiedzamy urokliwe górskie miejscowości. Na chodzenie po śniegu doskonałe są specjalnie zaprojektowane w tym celu śniegowce (np. S’Portofino, 4F). Fanki futrzanych akcesoriów mogą podkreślić zimowy styl z pomocą dekoracyjnej czapki-uchatki, mufki, komina lub nauszników (Marks & Spencer, United Colors of Benetton, Mohito). Nie obejdzie się bez podstawowej części garderoby – zimowego golfu. Biały ideał o najprostszej, ascetycznej formie znajdziecie m.in. w COS.

Marks & Spencer (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), United Colors of Benetton (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Białe ubrania możecie z powodzeniem miksować ze srebrnymi, złotymi, czarnymi lub barwnymi elementami odzieży. Srebrna kurtka zimowa (Napapijri), złote śniegowce (S’Portofino), ognistoczerwone gogle (Adventure Sports) oraz czarne legginsy (Marella) to pewny patent na udaną zimową stylizację.

Napapijri (Dom Mody Klif w Warszawie), Marella (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Adventure Sports (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), S’Portofino (Dom Mody Klif w Warszawie)