Twój ruch!

26.09.2018 Lekcja stylu

Data rozpoczęcia: 26.09.2018

Data zakończenia: 04.10.2018

Mimo, że sezon letni dobiega końca, moda na sport powinna być aktualna przez cały rok! Aktywność sportowa nie należy do Twoich ulubionych zajęć? Być może jeszcze nie znalazłaś stworzonej dla Ciebie. Próbuj! A kiedy już odkryjesz jaka forma ruchu jest Twoją ulubioną, koniecznie zaopatrz się w odpowiednie akcesoria. Motywacji nie powinno zabraknąć! Sprawdź nasze propozycje ze sportowych salonów Domu Mody Klif.

Jogging czy też po prostu bieganie to sport, który świetnie sprawdzi się podczas cieplejszych dni, a także podczas mniej sprzyjających warunków np. na siłowni. Dobre buty i strój to podstawa. Zajrzyj do salonu S’porotfino, gdzie znajdziesz modę sportową wykorzystującą najnowsze technologie, a jednocześnie wyjątkowo stylową. I chociaż słuchawki z ulubioną muzyką  równie niezbędne już nie są, po co odmawiać sobie dodatkowej motywacji? Sprawdź ofertę Sony Centre.

 

Chcesz wykorzystać cieplejsze dni do końca? Wyciągnij rower. Niezależnie jednak czy wolisz elegancką damkę czy sportowego „górala”, kask obowiązuje w każdych warunkach. Nie lubisz go zakładać ze względu na wygląd? Ten z salonu S’portofino dopełni stylizacji J Jeśli podczas rowerowych wypraw pokonujesz długie dystanse z pewnością przydadzą Ci się specjalne rękawiczki, np. z salonu Adventure Sports. Tam znajdziesz także bidon, który wykorzystasz nie tylko podczas rowerowych eskapad.

 

Klasyczny trening siłowy lub cardio cieszy się teraz największą popularnością. Nic dziwnego skoro możesz wykonać go i na siłowni i w domowym zaciszu. Jeśli wybierasz wspólny trening wszystkie potrzebne rzeczy spakujesz do wygodnego plecaka od Paul&Shark albo sportowej torby S’porotfino. Odwiedź ten salon także jeśli szukasz spodenek do ćwiczeń albo zestawu, który jest równie wygodny jak stylowy.