UDEKORUJ DOM NA ŚWIĘTA

07.12.2016 Lekcja stylu

Wprowadź świąteczną magię do swojego domu! Aktualne tendencje w wystroju wnętrz to kult pełnego przepychu stylu glamour i skandynawskiego minimalizmu.

Niezależenie od tego, jaki styl preferujesz, jedno jest pewne – świąteczne dekoracje sprawią, że twój dom stanie się bardziej przytulny, a modne aranżacje zachwycą bliskich na bożonarodzeniowych spotkaniach. By mieszkanie nabrało wyjątkowej atmosfery, zdecyduj się na jeden z modnych trendów. Może to być surowy minimalizm, który przywędrował do nas ze Skandynawii lub niemal barokowy przepych glamour. Pierwszy styl to głównie śnieżnobiała kolorystyka uzupełniona elementami z surowych materiałów – drewna i szkła. Choć ascetyczny, wygląda bardzo klasycznie i niezwykle elegancko. Takie rozwiązania proponuje choćby Duka utożsamiana ze skandynawskim wzornictwem.

HOME&YOU, DUKA, DUKA

Druga propozycja to całkowite przeciwieństwo prostoty. Glamour jest luksusowym stylem pełnym bogato zdobionych akcentów z nieco ekstrawaganckim sznytem. Dominującą kolorystyką jest złoto i srebro uzupełnione o inne kolory np. odcienie drogocennych kamieni szlachetnych. Wiele produktów o takim charakterze znajdziemy choćby w salonie Villeroy & Boch, Home&You czy BBHome. Mówiąc o świątecznych inspiracjach należy wspomnieć także o bożonarodzeniowej klasyce, czyli połączeniu złota, czerwieni i zieleni, które doskonale prezentują się zarówno w wystroju wnętrz, jak i w aranżacji świątecznego stołu!

DUKA, VILLEROY&BOCH, VILLEROY&BOCH

DUKA, DUKA, VILLEROY&BOCH