V JAK VIP NA ZAKUPACH, CZYLI POCZUJ SIĘ JAK GWIAZDA

05.08.2013 Alfabet Mody

Idziesz na zakupy, kiedy chcesz sprawić sobie małą przyjemność? Wiemy, co zrobić, byś poczuła się jeszcze lepiej!

Wystarczy pozwolić, by Tobą i Twoimi zakupami zajęli się profesjonaliści. Od jakiegoś czasu coraz popularniejsze (nie tylko w kręgu celebrytów) staje się korzystanie z usług personal shoppera, czyli osobistego stylisty, który nie tylko wybierze się z Tobą na zakupy, by pomóc Ci podjąć najlepsze modowe decyzje, ale także dokona analizy Twojego typu sylwetki i urody, by dopasować ubrania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Często stylista współpracuje z galerią handlową i doradza odwiedzającym ją osobom. Tak też jest w Klifie. Z porad eksperta w dziedzinie mody oraz pełnego pakietu konsultacji skorzystać można będzie już od września.

Dom Mody Klif Warszawa poszedł jednak jeszcze krok dalej w ułatwianiu zakupów klientom i zaoferował im specjalną usługę CONCIERGE. W Domu Mody Klif, niczym w najbardziej ekskluzywnych hotelach, na klientów czeka profesjonalna pomoc. Concierge pomoże przy transporcie lub przeniesieniu zakupów do samochodu, zarezerwuje termin w myjni samochodowej, zamówi taksówkę i odprowadzi Was na postój. Wystarczy wcześniej zadzwonić lub zgłosić się w Punkcie Informacyjnym Domu Mody Klif.
Szczegóły znajdziecie tutaj.