W ŚWIECIE MODY, CZYLI URODZINOWA SESJA DOMU MODY KLIF

27.02.2014 Lekcja stylu

3 piękne modelki, utalentowany fotograf i doświadczeni specjaliści od wizerunku. Gdy dochodzi do tego wspaniała atmosfera i ciekawy koncept sesji – sukces jest murowany! Wiele z Was zastanawia się pewnie, jak wygląda profesjonalna sesja w studio, ile osób pracuje na planie zdjęciowym i od czego zależy końcowy efekt. Zapraszamy Was za kulisy sesji zdjęciowej, którą przygotowaliśmy z okazji 15. urodzin Domu Mody Klif.

Fotograf, autor sesji, Adam Pluciński ma na swoim koncie wiele sukcesów i niezwykłe portfolio. Jego prace wielokrotnie były publikowane w najważniejszych polskich magazynach – „Twój Styl”, „Pani”, „Glamour”
czy „K MAG”. Wulkan energii, niezwykle żywiołowy, z milionem pomysłów na minutę. Doskonale wie, jaki chce efekt osiągnąć – najlepszy! 🙂

To on jest odpowiedzialny za uchwycenie kwintesencji kobiecości. Z takimi modelkami nie jest to trudne – świetnie współpracują, wiedzą jak zachować się przed obiektywem. Zachowują się jakby miały to we krwi.
Coś w tym jest, bo wieloletnie doświadczenie w branży mody robi swoje.

Kamila Szczawińska jest chyba najbardziej rozchwytywaną w Polsce modelką. Pojawia się w sesjach
do magazynów, na wybiegach polskich projektantów. Podobnie zresztą jak Aleksandra i Kasia. Typy ich urody doskonale się dopełniają – podobnie jak osobowości (bez tego w świecie mody ani rusz).

Sesja mody nie mogłaby się odbyć bez sztabu wykwalifikowanych specjalistów: doświadczony stylista,
na co dzień współpracujący z magazynem „Pani”, Michał Kuś, makijażystka Zosia Krasuska i fryzjer Michał Bielecki dbają podczas sesji o to, by zdjęcia wyszły jak najlepiej. Cały czas są w pobliżu planu zdjęciowego. Zawsze trzeba coś dodać, coś poprawić.

Zanim jednak makijażyści i fryzjerzy wezmą się do pracy, wraz z fotografem, producentem i stylistą ustalana jest tematyka sesji. Urodzinowa sesja to kwintesencja kobiecości – przegląd aktualnych trendów w najlepszym wydaniu. W stylizacjach wykorzystano ubrania brandów dostępnych w Domu Mody Klif – look’i były
więc z najwyższej półki.

Zdjęcia są utrzymane w stylistyce najświeższych trendów sezonu wiosna-lato. Pojawiły się więc pastelowe kolory, modne łączenia czerni z bielą, geometryczne printy, siateczkowe tkaniny, lekkie i zwiewne koszule.
Nie mogło zabraknąć również modnych zestawień pasków z grochami . A efekty? Oceńcie same!:)

Fotograf, autor sesji: Adam Pluciński

Stylista: Michał Kuś

Modelki: Aleksandra Kowal, Kasia Kaca i Kamila Szczawińska.

Make-up: Zosia Krasuska

Zdjęcia backstage: Bartosz Mrozowski

Fryzjer: Michał Bielecki

Producent: Joanna Kotomska