WAKACYJNY MANICURE

08.08.2014 Sekrety urody

Nails Inc. w perfumerii Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Już od dawna wiadomo, że zadbane i idealnie pomalowane paznokcie to absolutny obowiązek. Tak samo, jak i makijaż, muszą współgrać z codzienną stylizacją. Musicie jednak pamiętać, że sposób ich malowania również podlega trendom.

Malowanie paznokci na jeden kolor odeszło niemal w niepamięć. Manicure to dzisiaj prawdziwe dzieła sztuki na paznokciu. W te wakacje szczególnie modne stały się wzorzyste motywy rodem z odległych zakątków świata. Szczególnie duży wpływ na ten trend mają gwiazdy i blogerki, które prześcigają się w pomysłach
na ozdabianie swoich paznokci. Jeśli chcesz oddać się w ręce profesjonalistów odwiedź koniecznie salon Mani Pedi Spa w Domu Mody Klif w Warszawie. Jeśli jednak masz chwilę wolnego czasu i zacięcie manualne, przetestuj lakiery dostępne w drogeriach i perfumeriach Domu Mody Klif w Warszawie i Centrum Handlowego Klif w Gdyni.

Yves Saint Laurent w perfumerii Douglas (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), OPI i Dior w perfumerii Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Szczególnie popularnymi kolorami tego lata są odcienie soczystej pomarańczy (proponujemy lakier Yves Saint Laurent dostępny w perfumerii Douglas), morski turkus (przetestujcie lakiery Dior z perfumerii Sephora i Max Factor z drogerii Rossmann), błękit letniego nieba (piękny odcień znajdziecie w Yves Rocher) i pudrowy róż (szeroki wybór wśród produktów marki Sephora). Pomalujcie wszystkie paznokcie na jeden kolor z wyjątkiem tych na palcach serdecznych. Dla nich, dla kontrastu, wybierzcie ciemniejszy odcień. Jeden paznokieć możecie pomalować nawet dwoma lakierami tworząc tzw. ombre. Zaszalejcie również z neonową paletą barw podkreślając w ten sposób pięknie opaloną skórę – lakiery marki Michael Kors dostępne w sieci Douglas okażą się idealne!

Yves Rocher (Dom Mody Klif w Warszawie)

Jeśli podobają Wam się wzory w stylu gwiazd, a nie macie czasu na wizytę w salonie manicure, rozwiązaniem okażą się popularne ostatnio naklejki na paznokcie dostępne m.in. w perfumerii Sephora lub lakiery
z połyskującymi świecącymi aplikacjami i metalicznymi drobinkami. W sam raz na wakacje!