Klif Tower

Kompleks budynków KLIF Tower oraz KLIF Dom Mody, to unikalne połączenie przestrzeni handlowej oraz biurowej, które charakteryzuje zarówno dogodna lokalizacja, jak i wielość udogodnień przygotowanych zarówno dla pracowników biurowca, jak i klientów centrum handlowego.

Klif Tower posiada 7876 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia.
Biurowiec oferuje ponad 190 dedykowanych miejsc na parkingu podziemnym, a cały kompleks handlowo-biurowy KIif ponad
920. Parking dla gości dostępny przez 3 godziny gratis.
KLIF TOWER & DOM MODY KLIF: DUET SZYTY NA MIARĘ

Kompleks budynków KLIF Tower oraz KLIF Dom Mody, to unikalne połączenie przestrzeni handlowej oraz biurowej, które charakteryzuje zarówno dogodna lokalizacja, jak i wielość udogodnień przygotowanych zarówno dla pracowników biurowca, jak i klientów centrum handlowego. Kompleks oferuje ponad 920 monitorowanych miejsc parkingowych, możliwość ładowania aut elektrycznych, a także parking rowerowy wraz ze stacją naprawczą. Bliskość pętli autobusowej, wielość ścieżek rowerowych, a także sąsiedztwo linii tramwajowej, zapewniają sprawną komunikację zarówno z 1 i 2 linią metra, jak i ścisłym Śródmieściem.

Biurowiec KLIF TOWER zapewnia swoim najemcom możliwość dynamicznej adaptacji miejsca pracy względem potrzeb, dzięki możliwości modularnego wykończenia biura. Wprowadzony program Premium Quality w ramach budowania społeczności wokół Klif Tower, umożliwia pracownikom dostęp do bezpłatnego serwisu Concierge, a także limitowanych ofert związanych bezpośrednio z Domem Mody Klif.

BROSZURA LEASNGOWA

ODLEGŁOŚĆ OD CENTRUM

4,36 KM

20 min

12 min

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Klimatyzacja

Kontrola dostępu

Podwieszane sufity

Kontakt wynajem powierzchni biurowej

Jakub Bereś

NAJEMCY

PIĘTRO 10
Huapol

Firma Huapol specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych oraz energetycznych. Strategicznym celem jest realizacja inwestycji najwyższej jakości. Firma gwarantuje wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.

PIĘTRO 13
AVL
AVL jest największą na świecie niezależną firmą rozwoju systemów napędowych opartych o silniki spalinowe, a także systemów pomiarowych i testowych.
Oddział w Polsce założony został w 2015 roku i obsługuje międzynarodowych klientów na całym świecie w zakresie wytwarzania systemów sterowania spalinowymi, elektrycznymi i hybrydowymi zespołami napędowymi.
PIĘTRO 10
HSG SUN

HGS SUN specjalizuje się w budowie instalacji dla gospodarstw domowych, rolnych i instalacji dla firm.
Firma buduje farmy fotowoltaiczne oraz realizuje setki projektów w zakresie doradztwa, projektowania, montażu i instalacji.  Firma korzysta ze sprzętu najlepszych, dostępnych na rynku, renomowanych dostawców.

PIĘTRO 15
Hogart

Hogart to polska firma IT, która istnieje na rynku od 1992 roku. W skład grupy wchodzą trzy wyspecjalizowane spółki:

  • Hogart Business Intelligence– to lider w dostarczaniu rozwiązań business intelligence Qlik oraz największy partner Qlik w Polsce.
  • Hogart Business Application– to producent gotowych rozwiązań dla biznesu, jak i oprogramowania programowanego na zamówienie.
  • Hogart Business Systems– to blisko dwudziestopięcioletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie jednego z wiodących systemów klasy ERP – Oracle JD Edwards EnterpriseOne.
PIĘTRO 6
Infor

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od 33 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży. Pomysłodawcą, założycielem i właścicielem INFOR PL S.A. jest Ryszard Pieńkowski. W skład Grupy INFOR wchodzi spółka INFOR PL S.A. oraz spółki-córki: INFOR Biznes Sp. z o.o – wydawca „Dziennika Gazety Prawnej” oraz spółka o profilu technologicznym INFOR IT Sp. z o.o. INFOR koncentruje się na dostarczaniu informacji profesjonalnej przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, angażuje się w projekty, których głównym kanałem sprzedaży jest globalna sieć.

PIĘTRO 12
CKSource

Polska firma CKSource dostarcza znane na całym świecie oprogramowanie do edycji tekstu CKEditor, które można łatwo zintegrować
z dowolną aplikacją, działającą w przeglądarce internetowej.
Firma jest obecna na rynku od 15 lat i ma wśród swoich klientów zarówno globalne korporacje
z branży IT, jak i startupy tworzące innowacyjne produkty.

Kancelaria Notarialna

Kancelaria Notarialna Ilona Sądel-Bendkowska, Agata Perczyńska, Patrycja Konończuk sp.p.