Koszulka Vistula, spodnie Robert Kupisz, buty i torebka Apia

David Bowie to ikona – nie tylko w muzyce, ale popkulturze ogólnie. Nie jest więc zaskoczeniem fakt, że inspiruje twórców mody, bo jego styl to miks kreatywności, swobody oraz niesztampowej elegancji. Projektanci marki Vistula jesienią proponują nam kapsułową kolekcję inspirowaną wizerunkiem i stylem słynnego artysty.

W kolekcji nie brak stylizacji łączących miejską swobodę z bardziej tradycyjnymi fasonami. T-shirty, bluzy, denimowe kurtki miksujemy ze sportowymi garniturami i spodniami o efekcie mocnego sprania. Odważne kolory pojawiające się na nieoczywistych krojach były wyróżniające w garderobie gwiazdy.

Ale jak ubrania z kapsułowej kolekcji Vistuli nosić na co dzień? W naszej modowej sesji oryginalne dżinsowe spodnie w odcieniu oranżu z obniżonym stanem połączyliśmy z luźną miękką bluzą z nadrukiem. Czerń i pomarańcz to najbardziej stylowy duet tej jesieni! Swobodna stylizacja dopełniona skórzanymi dodatkami sprawdzi się po godzinach, w kreatywnej pracy lub na niezobowiązujących spotkaniach ze znajomymi.

Kolekcja David Bowie by Vistula już w sprzedaży!