Yoko Sushi Bar & Restaurant

Niewielka przekąska czy duże obfite danie? Dieta białkowa, a może roślinna? W Klifie każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać między wieloma punktami restauracyjnymi, m.in: Yoko Sushi czy Olimp. To idealne miejsca na służbowy lunch lub krótką przerwę miedzy zakupami. A wszystko w ofercie na miejscu, gdzie możemy w spokoju usiąść i zjeść lub w wariancie na wynos!

Yoko Sushi Bar & Restaurant

Azjatycka kuchnia z prawdziwego zdarzenia to specjalność kolejnego punktu restauracyjnego w Klif – Yoko Sushi. Najlepsi kucharze serwują tu dania kuchni japońsko-koreańskiej, łącząc tradycję z nowymi kulinarnymi trendami. To znakomite miejsce na orientalny zdrowy lunch, kolację dla dwojga lub rodzinny obiad. Co znajdziemy w ofercie? Liczne przystawki: od krewetek w tempurze, przez edamame, po ciekawe kompozycje z tatarem z łososia w roli głównej. Hitem jest choćby zupa Tom Yum Kung czyli słodko-pikantna tajska zupa na bazie mleka kokosowego z prażonymi migdałami i kiełkami. Na tych, którzy dbają o linię czeka Fit Gejsza Set, czyli łososiowe sashimi, maki bez ryżu z łososiowym tatarem i warzywami zawijane w sałatę i łososia. W bogatym menu każdy znajdzie coś dla siebie!

Fit gejsza

Tom Yum Kung

Olimp

Restauracja Olimp w Galerii Klif to restauracja typu fast casual dining. Posiada w swojej ofercie najbardziej popularne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Zjemy tu schabowego, pyszne pierogi czy pożywny gulasz. W menu zawsze znajdziemy także potrawy z sezonowych produktów. Wszystkie dania przygotowywane są we własnym zakresie z najwyższą starannością o jakość. Miejsce idealne na poranne śniadanie, lunch w tygodniu lub weekendowy obiad z rodziną.

Olimp

Olimp