Spódnica, sweter, płaszcz Hexeline, buty Patrizia Pepe, biżuteria Tous

Beżowe płaszcze to inwestycja – nie na sezon, nie na dwa, ale na lata, dlatego wybierając model idealny, warto dobrać go tak, by korespondował ze stylem życia i naszą sylwetką. W ofercie salonów Klif znajdziemy bogaty ich wybór: od minimalistycznych fasonów, przez ponadczasowe trencze, aż po cieszącą się dużą ostatnio popularnością okrycia typu teddy bear z miękkiego baranka.

Strzałem w dziesiątkę będzie płaszcz o prostej formie z łagodnie układającym się średniej wielkości kołnierzem. To propozycja na tyle uniwersalna, że będzie pasować każdemu i do wszystkiego. Ale nie każdy lubi tak proste rozwiązania, dlatego warto zapoznać się z innymi ponadczasowymi krojami. Z mody szybko nie wychodzą modele dwurzędowe, cienkie prochowce i modele szlafrokowe wiązane szerokim pasem w talii. Wszystkie te propozycje.

są na tyle neutralne, że świetnie zagrają nie tylko z kobiecymi kompletami ze spódnicami i koszulą jaklo bazą, ale też ze zwiewnymi spódnicami, garniturem a nawet dresami. Tej jesieni zakochaj się w beżu – na lata!