Kombinezon Marella, kaszkiet Marella, buty Venezia

Alternatywa dla sukienek i garniturów – spodium zwane także kombinezonem przeżywa renesans popularności, ze względu na wygodę i łatwość dopasowania się do każdego typu figury. Podkreśla linię kobiecego ciała i pomaga wyczarować bardziej proporcjonalną sylwetkę. A do tego ma uniwersalny charakter – możesz założyć je do pracy albo na uroczyste przyjęcie.

Kombinezony w tym sezonie nie mają zbyt wiele wspólnego z jego warsztatowym, roboczym rodowodem (te były modne w minionym roku). Bliżej im teraz do eleganckich kreacji lub dobrze skrojonych garniturów. Uszyte z miękkich tkanin dodają sylwetce lekkości i są gwarancją szykownego wyglądu nawet na biznesowych spotkaniach. Spodnium możesz nosić bezpośrednio przy ciele, ale w chłodniejsze dni pod spód założyć przylegający golf, jak top modelki i gwiazdy instagrama.

Kombinezony pokochały także przedstawicielki wyższych sfer. Samozwańczą ambasadorką tego typu fasonów jest choćby Królowa Hiszpanii – Letycja. To ona do perfekcji opanowała noszenie tej części garderoby w wyrafinowanym wydaniu.

Kombinezon, pasek, kaszkiet Marella, buty Patrizia Pepe

Możesz wybrać fason z kopertowym dekoltem ładnie dopasowującym się do biustu (wariant w bieli) lub propozycję z obniżoną linią ramion zakończony półgolfem (czarny). Obie propozycje okażą się strzałem w dziesiątkę na każdą okazję!