Płaszcz Samuel Fashion Concept, pasek Castellani

Niegdyś ubrania miały być jak najlepiej dopasowane, by podkreślać sylwetkę. A dzisiaj? Najbardziej liczące się w modzie są luźne fasony płaszczy, przeskalowane torby, kozaki z wysoką cholewką. Zabawa i eksperymenty formą, proporcjami i rozmiarem to jeden z najsilniejszych trendów już kolejny sezon.

Nie ważny jest rozmiar – ważna jest wielkość ubrań. Ta myśl w lakoniczny, ale celny sposób ilustruje ideę mody oversize. Ta od lat nie przemija, a jesienią jeszcze jeszcze intensywniej zaznacza swoją obecność.

Jeżeli szukasz pomysłu na stylizację iście jesienną, wpisującą się w modę na przeskalowaną sylwetkę, oto on! Luźny obszerny płaszcz o koszulowej formie z szerokimi rękawami w subtelną beżowo-białą kratę spięty pasem pełni jednocześnie rolę zjawiskowego płaszcza i nieoczywistej sukienki. Rudy szeroki pasek ładnie modeluje sylwetkę i dodaje stylizacji kobiecości. Do szerokiego paska i obszernego paska dodaj masywne kozaki przed kolano. Niech dodatki nawiązują do siebie kolorem.

Zależnie od pogody pod spód płaszcza możesz założyć albo dzianinową przylegającą do ciała sukienkę, albo szorty zestawione z białą koszulą. Możliwości jest wiele, wybierz to, w czym czujesz się pięknie!

Płaszcz i buty Samuel Fashion Concept, pasek Castellani