Spodnie Samuel Fashion Concept, top Elisabeta Franchi,
marynarka Max&Co, buty Celebrity

Efektowny błysk cekinowych ubrań na co dzień łagodzimy stonowaną marynarką, by wieczorem pozwolić im błyszczeć jak za lat świetności kultowego nowojorskiego Klubu 54. To odsłona stylu glamour bez kiczu i zbędnego przepychu. Pomostem między zachowawczym żakietem, a mieniącym się topem i spodniami jest kolor – głęboki odcień granatu, pojawiający się i mieniącym duecie i we wzorze okrycia.

Projektanci z jednej strony przenoszą nas do złotej ery Hollywood, z drugiej snują futurystyczną wizję przyszłości. Dyrektorzy kreatywni i projektanci Burberry, Moschino, czy Versace rozświetlają swoje kolekcje metalicznymi tkaninami, cekinowymi aplikacjami i licznymi kryształkami. Po pandemicznych miesiącach spędzonych w domu, dają wyraźny sygnał – czas z niego wyjść i błyszczeć jak milion dolarów. I to nie tylko na wytwornym przyjęciu, a i w codziennych stylizacjach.

Błysk może wydawać się zbyt ekstrawagancki, ale jeśli połyskujące ubrania zestawimy z tymi codziennymi, stylizacja stanie się bardziej przystępna – także noszona w ciągu dnia.

Zainspiruj się propozycją stylisty z sesji modowo-urodowej dla Klif. Swobodne spodnie i dopasowany do nich top w głębokim odcieniu granatu wyszywane cekinami zestawiliśmy z wełnianą dwurzędową marynarką w szaro-niebieską kratę. Całość dopełniają klasyczne czarne szpilki i delikatne pierścionki noszone w kompletach. Pięknie i bez sztampy!