Absolut Dimension


Telefon

Absolut Dimension to polska marka modowa założona przez mamę Annę Długołęcką i córkę Alexandrę Długołęcką. Duży wypływ na decyzje o założeniu marki miał kilkuletni pobyt w Afryce. Annę zainspirowało lokalne rękodzieło, wykonywane z sercem i niesamowitą kreatywnością. To podejście przyświeca projektantom do dziś. Projekty marki są w dużej mierze ręcznie wykonane lub ręcznie wykańczane.

Anna i Alexandra w modzie cenią przede wszystkim wysoką jakość, komfort i ponadczasowość. Po latach pracy w branży mody obie panie doszły do wniosku że, podążanie za sezonowością to nie droga dla nich. Zrozumiały, że bardziej niż bycie w zgodzie z trenami, kobietom potrzebna jest spójna, ponadczasowa garderoba.

Praca z klientami pokazała im, czego kobiety potrzebują i czego dokładnie brakuje  na polskim rynku. Dlatego wszystkie projekty marki są odpowiedzią na konkretne bezpośrednie potrzeby. Zanim jednak poszczególne modele zostaną wprowadzone do sprzedaży, najpierw są dopracowywane dopóki nie będą idealnie leżały i nie zapewnią odpowiedniego komfortu. Marka korzysta przede wszystkim z materiałów przyjemnych w dotyku jak welur, jedwab, bawełna, len i różnego rodzaju wełny.

SM.ART Garderoba to zestaw 44 sztuk odzieży i dodatków, tworzących stylistyczną całość.

SM.ART jest połączeniem 2 słów: ART i SMART znaczy Artystycznie i Mądrze czyli Kreatywnie. Bazowe założenia funkcyjne naszych projektów to kreatywność, kompozycja i komfort.

Każdy element ubioru ze SM.ART Garderoby można wystylizować na przynajmniej trzy sposoby: do pracy na event i „na ulicę” wszystko zależy od doboru akcesoriów.

EVENT . WORK . STREET  – 1 sukienka = wiele okazji

Marka w swojej ofercie ma proste lecz klasyczne kroje, które można komponować ze sobą na wiele sposobów. Unikalne sploty topów i kardiganów są uzupełnieniem prostych krojów sukienek. Dzięki temu można codziennie tworzyć nowe stylizacje, pobudzając w ten sposób swoją kreatywność.

SM.ART Garderoba czyli Twoja spersonalizowana garderoba z szyciem na miarę. Przy tworzeniu SM.ART Garderoby, dla każdej indywidualnej klientki najpierw robiony jest test osobowości. SM.ART Garderoba dla każdej klientki będzie się różnić, choćby kolorami, fasonami i krojami, każdy z nas jest inny i każdy zasługuje by dobrze wyglądać i czuć się komfortowo.

 

Lokalizacja

Zobacz na mapie