Castellani

CASTELLANI to miejsce, w którym można znaleźć najznakomitsze włoskie marki, odzież wysokiej jakości oraz oryginalne propozycje dla kobiet.

Butik oferuje odzież damską codzienną i na specjalne okazje.

Włoski styl i szyk to wizytówka marki. W butiku klienci znajdą buty i torebki oraz dodatki jak szale i biżuteria. Castellani oferuje wysoką jakość tkanin taką jak jedwabie, kaszmiry, wełny i wysokiej jakości bawełny.

Dzięki dobrze dobranym strojom można czuć się i wyglądać wyjątkowo nawet podczas leniwego popołudnia w domu, dlatego pragniemy zapewnić dostęp do najlepszych, znanych na całym świecie włoskich ubrań każdemu, dla kogo niepowtarzalny styl i elegancja są ważne.

Oferta butiku Castellani z odzieżą włoską skierowana jest do osób pragnących zapewnić sobie najwyższą jakość i niepowtarzalnie wyglądające stroje. Zgromadzone tu marki to nadzwyczajny miks doskonałości i niezależności, nadzwyczajności i codzienności, tradycji i innowacji. To czysta pasja i kreatywność we włoskim wydaniu.

Zespół Castellani to również doradzctwo stylistyczne.

Na swoim koncie ma kilka sukcesów jeżeli chodzi o stylizacje do programów telewizyjnych.

Wszyscy kochamy modę i marzymy o szafie pełnej idealniecleżących na nas ubrań… Marzenie to jest możliwe do spełnienia, jeśli znamy swoją figurę i wiemy, w czym tak naprawdę wyglądamy dobrze.

Jeśli macie wątpliwości lub pytania dotyczące właściwego doboru ubioru do swojego typu figury – zespół Castellani pomoże.

Zapraszamy

Lokalizacja

Zobacz na mapie