Gavel

Marka GAVEL WARSAW, założona przez samego projektanta Gavła, powstała w 2010 roku. Lekcji rysowania udzielała mu jedna z najlepszych nauczycielek rysunku w Polsce, Katarzyna Wołodkiewicz. GAVEL studiował Projektowanie Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jego unikatowe i tajemnicze projekty, uszyte głównie z włoskiego jedwabiu, alpaki oraz skóry, szybko stały się rozpoznawalne wśród polskich fashionistek i celebrytów. Inspirowany naturą oraz modą współczesną, GAVEL wykreował swój styl mieszając kombinacje kontrastujących ze sobą tkanin I materiałów. Łącząc nowoczesny plastik, miekką podszewkę, delikatne pióra czy metalowe elementy ze swoją wyobraźnią, każdego sezonu projektant tworzy nową kolekcję. Jego projekty są unikatowe a zarazem funkcjonalne, nie tracąc przy tym jakości wykorzystywanych tkanin.

GAVEL, często zapraszany do współpracy z prasą oraz mediami, może pochwalić się publikacją swoich projektów w magazynach modowych oraz wielu programach TV. Projekty zostały docenione i zauważone przez osobistości świata mody, blogerów, aktorów, dziennikarzy, piosenkarzy, wśród nich: Edyta Górniak, Olga Kaczyńska, Anna Piszczałka, Izabela Kopeć, Sasha Strunin, Sylwia Grzeszczak, Honorata Skarbek, Madox czy Michał Szpak. Każda kolekcja GAVEL WARSAW inspirowana jest czymś co otacza i fascynuje go w danym momencie, przez co pokazuje swoją umiejętność odkrywania i kreowania cennego i szlachetnego produktu. Produktu dedykowanego indywidualistom, szukającym czegoś wyjątkowego oraz innego.

Jedną z inspiracji jego ostatniej kolekcji “Butterfly Skull” była skomplikowana budowa anatomiczna motyli oraz ich skrzydeł. Skrzydła motyli to niesamowita konstrukcja, która musi być niezawodna i doskonała, aby motyl mógł wzbić się w powietrze. GAVEL porównuje ich budowę do konstrukcji ubrań. “Szkielet” musi być perfekcyjny, tak aby materiał idealnie opływał ciało i sprawiał wrażenie lekkości oraz spójności z osobą która ma go na sobie. Inspiracją do stworzenia konstrukcji, kształtu oraz doboru materiału stały się właśnie motyle. Głównym materiałem stała się szlachetna, włoska skóra, która obok delikatnych tkanin tworzy wrażenie pancerza. Barwne motyle pozostające metaforą do otaczających nas ludzi oraz ich kolorowych osobowości tworzą kolekcję która daje gwarancję niepowtarzalności oraz unikalności.”

Moda dla Pań

Oferujemy naszym klientkom modele dostosowane do niemal każdej okazji

Projekty skierowane są dla kobiet kochających modę, pewnych siebie i świadomych swoich atutów. Ukazujące się co sezon kolekcje parek, futer i toreb to produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagający klientek. Projektant zasłynął z łączenia wygody z elegancją, oryginalnych fasonów z dobrym stylem. Gwiazdorski glamour to jego znak rozpoznawczy. GAVEL w każdej nowej kolekcji pokazuje jak wyglądać luksusowo w pośpiesznym, miejskim stylu życia.

W naszym butiku proponujemy luksusowe podejście do klasyki, łączymy wygodę z dobrym stylem. Wzbogacamy parki o futro naturalne w modnych zestawieniach kolorystycznych.

Aktualnie tworzy wysokogatunkowe wyroby z naturalnych materiałów. Autorski butik projektanta znajduje się w luksusowej galerii handlowej Dom Mody KLIF. GAVEL jest częstym gościem Paris Fashion Week. Podczas ostatniego tygodnia mody w Paryżu zrealizowana została sesja zdjęciowa autorskiej kolekcji. W 2018 roku jako jedyny polski projektant dostał zaproszenie na autorski pokaz Elie Saab oraz Alexander McQueen.

Lokalizacja

Zobacz na mapie