Luna

LUNA – miejsce, które powstało z miłości do mody i chęci dzielenia się nią. Mody, nie jako samej kreacji, tylko tego, co wiej najważniejsze – poczucia komfortu, radości czerpanej z zabawy nią i po prostu dobrej energii… Przestrzeń tworzą ludzie, w modzie zakochani, chcący się tym dzielić, a przez to wywoływać uśmiech na ustach każdej klientki, bo dobre samopoczucie, to najważniejsza baza stylu. Pomagają w tym selektywnie wybrane marki:

IRO – paryski szyk definiowany na nowo, ultra współcześnie, kobieco. Zmysłowo w ten tajemniczy, najbardziej intrygujący sposób: niedopowiedziany, pełen dyskretnych spojrzeń i szeptanych słów. Mimo to zdecydowany i silny.

ZADIG&VOLTAIRE – Kobieta w wydaniu Z&V jest luksusowa a jednocześnie rokowa i zmysłowa. Ceni swobodę, niewymuszony styl, ale zwraca również uwagę na nowoczesną linię oraz intrygujące detale. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów: kaszmir, jedwab, skóry. Powstają z nich świetnie skrojone ubrania. Motywy charakterystyczne dla ubrań tej marki to: skrzydła i czaszki.

Lokalizacja

Zobacz na mapie